Opakowania ozdobne na nalewki

Inni producenci opakowań

Karton-Pak
Kartonpak jest to wielokrotnie nagradzana firma działająca na polskim rynku od 1991 roku. Swoim klientom oferuje druk techniką offsetową, wielobarwną, lakierowaną oraz klejoną wielopunktowo.Oferuje produkcje opakowań z tekstur litych
EcoPako
EcoPako to firma z Opola specjalizująca się w produkcji kartonów, opakowań kartonowych i tekturowych. Produkty EcoPako powstają z należytą starannością o każdy szczegół, dzięki czemu cieszą oko a przy tym sa solidne i
Kedar Radosław Podyma to producent solidnych i trwałych opakowań kartonowych. Firma funkcjonuje na rynku już od 2004 roku. Na przełomie lat zyskała zaufanie klientów.Kedar dysponuje opakowaniami sklejanymi i składanymi, pudełkami
Margopack
Margopack to firma z dziesięcioletnim doświadczeniem produkująca opakowania tekturowe i kartonowe. Zaufanie klientów zyskała dzięki wieloletniemu doświadczeniu. W swojej ofercie ma: pudła klapowe, fasonowe, opakowania kaszerowane,

Opakowania ozdobne na nalewki

Opakowanie ozdobne na nalewki, a także inne alkohole świetnie nadają się do pakowania eleganckich prezentów takich jak: znakomite nalewki, ale także butelki dobrych win, wytwornych piw, oliw lub soków. Dostępne są one w różnych rozmiarach i konfiguracjach zawierających od jednej do sześciu butelek. Na uwagę zasługuje fakt, że oferowane opakowania zrobione są z szarej tektury falistej 4 -warstwowej. Do wyboru jest też mocna 3 -warstwowa tektura w kolorze naturalnym lub białym. Pozwala to na wybór zgodny z własnymi preferencjami i potrzebami. Zamówione opakowanie otrzymujecie Państwo w stanie rozłożonym.

  • wymiary opakowania-wewnętrzne
  • jednostka sprzedaży 25 szt.

 

Prezentowane opakowania prezentowe na nalewki wspaniale sprawdzają się w wielu sytuacjach. Przede wszystkim jest to elegancka i estetyczna forma opakowania prezentu w postaci wybornej nalewki. Z powodzeniem można także do takiego opakowania włożyć inne alkohole (wina, piwa) oraz różne szklane upominki. Kartony mają prostokątny kształt i wyposażone są w praktyczną rączkę. Znacznie ułatwia ona przenoszenie butelki w opakowaniu. Takie opakowanie łączy w sobie wysoką jakość z estetyką, a to wszystko w przystępnej cenie. Warto wspomnieć, że materiał z jakiego wykonane są te opakowania jest niezwykle wytrzymały i trwały. Gwarantuje to bezpieczeństwo przenoszonych w tych kartonach butelek. Możliwość zakupu kartonów w kilku rozmiarach i konfiguracjach znacznie ułatwia zadanie i pozwala na wybór zgodny z własnymi potrzebami. Opakowania ozdobne na nalewki mogą zawierać maksymalnie cztery butelki. Podobnie jest z innymi opakowaniami prezentowymi. Opakowania na kilka butelek mają specjalne przedziały, dzięki którym butelki nie stykają się ze sobą i są stabilnie utrzymywane. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie opakowania ozdobne są w pełni bezpieczne dla otoczenia, ekologiczne i podlegają recyklingowi. Takie kartony ozdobne z pewnością podkreślą walory wręczanego prezentu. 

Komentarze odwiedzających(1)

opakowania foliowe 2019-03-29 91.223.64.111
UNIWERSALNE OPAKOWANIA FOLIOWE

Opakowania foliowe są obecnie używane na bardzo szeroką skalę - w wielu dziedzinach przemysłu, ale też w życiu codziennym.

Folia jest wysoce uniwersalnym materiałem opakowaniowym, który rewelacyjnie sprawdza się w wielu sytuacjach. Pomimo, że krytykowana jest przez ekologów - nie traci na popularności. Nie mniej jednak faktem jest, że używanie folii w zbyt dużych ilościach może być niebezpieczne dla otaczającego nas środowiska. Dlatego też folii stosuje się tylko tyle, ile jest konieczne.

Opakowania foliowe bardzo często kojarzą nam się z popularnymi reklamówkami.

Dostępne są one w sklepach, większość osób ma też takie reklamówki w domu. Jeszcze do niedawna w każdym sklepie widać było stos tego typu przedmiotów przy kasach. Obecnie odchodzi się od takiego rozwiązania, aby klienci brali tylko tyle opakowań, ile potrzebują. W niektórych placówkach wprowadzono opłaty za woreczki, w innych ekspedientki same podają klientom taką ilość reklamówek, jaka jest konieczna do zapakowania przedmiotów. Dzięki temu ograniczone zostaje marnotrawienie reklamówek, które bardzo często trafiały do śmieci.

Wiele mówi się o szkodliwości opakowań z folii. Nie mniej jednak opakowania z tworzyw sztucznych stały się nieodłączną częścią funkcjonowania każdej niemal rozwiniętej gospodarki.

Zalegające na śmietnikach pokłady plastiku i folii są zdumiewające - ludzie użytkują znacznie więcej reklamówek i opakowań, niż jest to konieczne. Bardzo często woreczki są wyrzucane, pomimo, że nie są uszkodzone i mogłoby być z powodzeniem użyte ponownie. Pamiętać należy zatem o rozsądnym korzystaniu z funkcjonalności opakowań. Warto także segregować surowce. Rynek opakowań foliowych z pewnością nie zniknie, wręcz przeciwnie - będzie się rozwijał. A każdy z nas powinien rozsądnie gospodarować tego typu przedmiotami, natomiast zużyte opakowania należy wyrzucać w specjalnie do tego przeznaczone miejsca. Tam gdzie jest to możliwie można też stosować zamiennik folii - czyli opakowania papierowe, opakowania z tektury. Powstają one na bazie drewna, zatem można je poddać procesowi recyklingu.

Ocena

5

Zostaw swój komentarz

Całościowa ocena:

Losowi producenci

Bysewska 15
Zostaw komentarz
jako pierwszy
Brak opinii
Vega Opakowania Tekturowe
Domaniów 31b
Zostaw komentarz
jako pierwszy
Brak opinii
MAKART-BOX
Kalina Mała 49
Zostaw komentarz
jako pierwszy
Kolejowa 185
Zostaw komentarz
jako pierwszy
Brak opinii
PAKMAR
Ozimska 48
Zostaw komentarz
jako pierwszy
Brak opinii
EcoPako
Głęboka 32
Zostaw komentarz
jako pierwszy
Brak opinii
Margopack