Opakowania ozdobne na nalewki

AMT Kartony
AMTkartony to polski producent solidnych opakowań kartonowych z siedzibą w Warszawie.W swojej ofercie znajdziemy opakowania wysokiej jakości, które oprócz swojej wytrzymałości pełnią funkcje estetyczną wizytówki firmy.W
Respak
Respak to firma drukarska założona w Rzeszowie, działająca na rynku od 14.02.1995 roku. Firma od 01.01.2001 mieści się przy ul. Gen. St. Maczka 8 aż do chwili obecnej.Oferuję najwyższej jakości opakowania z tektur litej i falistej w
Combinath Producent opakowań z tektury
Combinath to firma posiadająca status Zakład Pracy Chronionej, dzięki zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Firma posiada trzy linie produkcyjne nowej generacji oparte na: automatach sztancujących, automatach z sekcją oczyszczania na
MAKART-BOX
MAKART-BOX Bojakowscy to rzetelna firma rodzinna opakowań kartonowych. Funkcjonuje od 1992 roku. Firma w swojej ofercie posiada opakowania dla gastronomii, opakowania kaszerowane, pudła klapowe, wykroje fasonowe z nadrukiem, wyposażenie do

Opakowania ozdobne na nalewki

Opakowanie ozdobne na nalewki, a także inne alkohole świetnie nadają się do pakowania eleganckich prezentów takich jak: znakomite nalewki, ale także butelki dobrych win, wytwornych piw, oliw lub soków. Dostępne są one w różnych rozmiarach i konfiguracjach zawierających od jednej do sześciu butelek. Na uwagę zasługuje fakt, że oferowane opakowania zrobione są z szarej tektury falistej 4 -warstwowej. Do wyboru jest też mocna 3 -warstwowa tektura w kolorze naturalnym lub białym. Pozwala to na wybór zgodny z własnymi preferencjami i potrzebami. Zamówione opakowanie otrzymujecie Państwo w stanie rozłożonym.

• wymiary opakowania-wewnętrzne
  • jednostka sprzedaży 25 szt.

Prezentowane opakowania prezentowe na nalewki wspaniale sprawdzają się w wielu sytuacjach. Przede wszystkim jest to elegancka i estetyczna forma opakowania prezentu w postaci wybornej nalewki. Z powodzeniem można także do takiego opakowania włożyć inne alkohole (wina, piwa) oraz różne szklane upominki. Kartony mają prostokątny kształt i wyposażone są w praktyczną rączkę. Znacznie ułatwia ona przenoszenie butelki w opakowaniu. Takie opakowanie łączy w sobie wysoką jakość z estetyką, a to wszystko w przystępnej cenie. Warto wspomnieć, że materiał z jakiego wykonane są te opakowania jest niezwykle wytrzymały i trwały. Gwarantuje to bezpieczeństwo przenoszonych w tych kartonach butelek. Możliwość zakupu kartonów w kilku rozmiarach i konfiguracjach znacznie ułatwia zadanie i pozwala na wybór zgodny z własnymi potrzebami. Opakowania ozdobne na nalewki mogą zawierać maksymalnie cztery butelki. Podobnie jest z innymi opakowaniami prezentowymi. Opakowania na kilka butelek mają specjalne przedziały, dzięki którym butelki nie stykają się ze sobą i są stabilnie utrzymywane. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie opakowania ozdobne są w pełni bezpieczne dla otoczenia, ekologiczne i podlegają recyklingowi. Takie kartony ozdobne z pewnością podkreślą walory wręczanego prezentu.

opakowania foliowe 2019-03-29 91.223.64.111
UNIWERSALNE OPAKOWANIA FOLIOWE

Opakowania foliowe są obecnie używane na bardzo szeroką skalę - w wielu dziedzinach przemysłu, ale też w życiu codziennym.

Folia jest wysoce uniwersalnym materiałem opakowaniowym, który rewelacyjnie sprawdza się w wielu sytuacjach. Pomimo, że krytykowana jest przez ekologów - nie traci na popularności. Nie mniej jednak faktem jest, że używanie folii w zbyt dużych ilościach może być niebezpieczne dla otaczającego nas środowiska. Dlatego też folii stosuje się tylko tyle, ile jest konieczne.

Opakowania foliowe bardzo często kojarzą nam się z popularnymi reklamówkami.

Dostępne są one w sklepach, większość osób ma też takie reklamówki w domu. Jeszcze do niedawna w każdym sklepie widać było stos tego typu przedmiotów przy kasach. Obecnie odchodzi się od takiego rozwiązania, aby klienci brali tylko tyle opakowań, ile potrzebują. W niektórych placówkach wprowadzono opłaty za woreczki, w innych ekspedientki same podają klientom taką ilość reklamówek, jaka jest konieczna do zapakowania przedmiotów. Dzięki temu ograniczone zostaje marnotrawienie reklamówek, które bardzo często trafiały do śmieci.

Wiele mówi się o szkodliwości opakowań z folii. Nie mniej jednak opakowania z tworzyw sztucznych stały się nieodłączną częścią funkcjonowania każdej niemal rozwiniętej gospodarki.

Zalegające na śmietnikach pokłady plastiku i folii są zdumiewające - ludzie użytkują znacznie więcej reklamówek i opakowań, niż jest to konieczne. Bardzo często woreczki są wyrzucane, pomimo, że nie są uszkodzone i mogłoby być z powodzeniem użyte ponownie. Pamiętać należy zatem o rozsądnym korzystaniu z funkcjonalności opakowań. Warto także segregować surowce. Rynek opakowań foliowych z pewnością nie zniknie, wręcz przeciwnie - będzie się rozwijał. A każdy z nas powinien rozsądnie gospodarować tego typu przedmiotami, natomiast zużyte opakowania należy wyrzucać w specjalnie do tego przeznaczone miejsca. Tam gdzie jest to możliwie można też stosować zamiennik folii - czyli opakowania papierowe, opakowania z tektury. Powstają one na bazie drewna, zatem można je poddać procesowi recyklingu.

Ocena

Kwiatów Polskich 5